Andrzej, styczeń - marzec 2014, informatyk

Nigdy nie myślałem, że coaching może aż tak bardzo motywować do zmian.
W moim przypadku była to zmiana zawodowa. Jak dokonać zmiany jednocześnie nie zmieniając organizacji. Okazało się to łatwiejsze niż myślałem. Dzięki Marzenie mogłem odkryć swój potencjał i skuteczność tej metody pracy. Serdecznie polecam, efekty tej pracy zależą od klienta, natomiast  wsparcie
i inspiracja profesjonalisty naprawdę robi różnicę!

Asia, styczeń - marzec 2014, obecnie podróżniczka

Z Marzeną spotkałam się w momencie, gdy nie wiedziałam w którą stronę pójść, by dokonać zmian w życiu, które dadzą mi poczucie, że jestem we właściwym miejscu i czasie.

Od początku łatwo nam się rozmawiało. Choć temat nie był jednoznaczny. Marzena jest świetnym słuchaczem i potrafi zadać dobre pytania, które ułatwiają dotarcie do swoich skrytych myśli.

Zaskakujące okazało się to, że już po kilku sesjach, które dotyczyły zmiany poprzez rozwój, dokonałyśmy niesamowitych odkryć, co tak naprawdę jest mi potrzebne. Co w głębi duszy gra i dlaczego powinnam iść właśnie tą drogą.

Rozmowy z Marzeną pozwalały mi na kreowanie i uświadamianie sobie własnych myśli i potrzeb. Miarą sukcesu, który osiągnęłyśmy wspólnie niech będzie fakt, iż odzyskałam w sobie spokój i pewność, że podjęte przeze mnie decyzje są właściwe.

Dziękuję Marzeno!

Ania marzec-kwiecień-maj 2014, dyrektor zarządzający firmy szkoleniowo-doradczej

W Polsce, coaching to metoda pracy, która często jest mylona z odgórnym „motywowanie” czyli tak naprawdę z wywieraniem presji na pracownikach w celu osiągnięcia określonych wyników. Inne rozumienie coachingu to „taka sobie pogawędka” z przyjacielem też tak sobie mogę porozmawiać.

Uczestnicząc w międzynarodowych projektach miałam okazję współpracować z wieloma coachami. Wiedziałam, że profesjonalnie przygotowany coach nigdy nie zastąpi rozmowy z przyjacielem i może być świetnym narzędziem motywującym ale w obszarze „zdrowej motywacji” płynącej od osoby będącej w procesie coachingowym, która odnajduje w sobie zasoby do działania, które wcześniej było wyłącznie w sferze marzeń.

Sesje coachingowe, które odbyłam z Marzeną w pełni sprostały moim oczekiwaniom. Profesjonalnie, zgodnie z standardami, sesja po sesji pozwoliły mi uporządkować mój plan działania, odnaleźć nowe kierunki, w których powinnam rozbudowywać swoją firmę. Serdecznie polecam. Działaj nie czekaj ;-)

Wojtek, kwiecień - czerwiec 2014, pedagog, trener

Doświadczenie profesjonalnego coachingu było dla mnie bardzo cenną inwestycją. Dzięki pani Marzenie Iwańczuk proces zmiany w moim życiu zawodowym okazał się realny. Spotkanie po spotkaniu przebudowałem swoje myślenie i rezultaty zaczęły być widoczne - życzliwej atmosferze nastawionej na klienta. Serdecznie polecam!

Mateusz luty - czerwiec 2014, project manager w branży IT

Z dużą rezerwą i dystansem podchodziłem do pomysłu udziału w sesjach coachingowych. Wydawały mi się one jakąś manipulacją, pełną psychologicznych sztuczek modą. Moje obawy wynikały głównie z niewiedzy i niezrozumienia całego procesu. Coaching służy do rozwiązywania konkretnych problemów, nie do roztrząsania ich psychologicznych uwarunkowań. Dzięki umiejętnie prowadzonej przez Marzenę rozmowie, sam odnajdywałem niekonsekwencje, sprzeczności swoich postaw i działań i tylko ode mnie zależało, czy coś z tym zrobię. To nie jest konfrontacja z drugą osobą, to konfrontacja z samym sobą, słuchanie samego siebie i wyciąganie wniosków. Wiele na tym zyskałem, te rozmowy pozwoliły mi uporządkować mnóstwo spraw, zmierzyć się z problemami, które wydawały się wielkie, a okazało się, że wystarczy kilka drobnych korekt, by funkcjonowało się lepiej, wydajniej, z większym przekonaniem i pewnością siebie. Jeśli więc macie wrażenie, że wasz życie to zagracony, ciemny pokój, w którym ciągle potykacie się o uporczywe codzienne problemy - Marzena nie zapali za was światła, ale pomoże wam samodzielnie znaleźć włącznik :)

„Budowałem na piasku
I zwaliło się.
Budowałem na skale
I zwaliło się.
Teraz budując zacznę
Od dymu z komina.”

- Leopold Staff